Oferta

Oferta:

projekty wnętrz

Wykonujemy projekty wnętrz prywatnych (domów, mieszkań, apartamentów) oraz projekty wnętrz komercyjnych (biura, kawiarnie, puby, przychodnie lekarskie, hotele, itp.).
Nasze projekty cechuje funkcjonalność, czystość formy i wysoka jakość dobranych materiałów.
Oferujemy współpracę na wszystkich etapach projektu, od inwentaryzacji, koncepcji, projektu wykonawczego po nadzór autorski nad realizacją.
Pomagamy również w wyborze i zakupie wyposażenia.
Dzięki współpracy ze specjalistami z różnych dziedzin oferujemy również projekty branżowe (konstrukcyjne, elektryczne, wodno-kanalizacyjne, wentylacji, itp.).
Posiadamy również sprawdzonych wykonawców robót remontowych oraz stolarskich.

projekty architektoniczne

Pracownia zajmuje się również wykonywaniem projektów domów mieszkalnych i użyteczności publicznych.
Współpracujemy z uprawnionymi projektantami i branżystami.
Oferujemy kompleksową dokumentację, obejmującą branże: architektura, wnętrza, mała architektura, zieleń, zagospodarowanie terenu, konstrukcja, technologia, elektryka, wentylacja,
klimatyzacja, wod-kan, c.o., gaz, teletechnika, wizualizacje, makiety, inwentaryzacja budowlana, kosztorysy.

projekty mebli

Projektujemy meble oraz lampy na indywidualne zamówienie.
Staramy się, aby nasze meble były w pełnym stopniu funkcjonalne i estetyczne, a każdy zaprojektowany przez nas przedmiot był wyjątkowy i niepowtarzalny.
Jesteśmy również otwarci na propozycje i staramy się uwzględnić preferencje naszych klientów dopasowując kolorystykę czy formę mebla do wnętrza, w którym będzie się on znajdował.
Do naszych projektów używamy często mebli, które swój okres świetności mają już dawno za sobą. Przywracamy im świeżość, poprawiamy estetykę, dodajemy nowe elementy
lub całkowicie zmieniamy ich funkcję.

home staging

Profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu i sposób na zwiększenie ich wartości przy minimalnych nakładach.
Jego celem jest podkreślenie atutów i mocnych stron nieruchomości, a także zniwelowanie tych, które negatywnie wpływają na postrzeganie nieruchomości przez potencjalnych klientów.
Jest to oferta skierowana głównie do osób sprzedających i wynajmujących, których mieszkania i domy wymagają metamorfozy w celu ich uatrakcyjnienia.

linki

celtis.net.pl – pracownia stolarka
lepukka.pl